Araç Takip Sistemi Girişi

Vakit nakitdir
Araçları 7 gün 24 saat sürekli takip ederek iş dışı seyahatleri engeller. İşe başlama ve bitirme zamanlarını raporlar ve iş akışını optimize eder. Sürücülerle, nerede oldukları konusunda yapılan gereksiz telefon görüşmelerini ortadan kaldırır. Böylece iş gücünden önemli oranda tasarruf sağlar ve zaman kazandırır.

Yakıt en büyük gider kalemlerinden biridir.
Araçların iş dışı kullanımının önüne geçerek; rölantide gereksiz yere çalışmalarını, ani hızlanmaları, yavaşlamaları, savrulmaları ve hız yapılmasını kontrol ederek kötü araç kullanımını engeller. Böylece yakıttan önemli oranda tasarruf sağlar

Paranız cebinize kalsın
Araçların kötü kullanımını ve iş dışı seyahatler nedeniyle gereksiz yere fazla km yapılmasını engellenmesinin yanı sıra; özel yazılımlar ile araçların bakım, servis, onarım gibi faaliyetlerini de takip eder. Böylece araçların yıpranma süresini uzatarak bakım ve kullanım maliyetlerinde tasarruf sağlar.


Araç Takip Yönetim sistemleri sadece bir araç takip sistemi değildir. Araçları takip etmenin yanı sıra araçların günlük kullanımı hakkında detaylı raporlar alınabilir. Araçlara ait tüm bilgiler geçmişe yönelik olarak raporlanabilir. İki tarih arasında izlenen güzergah, yapılan kilometre, hız limiti aşımları ve duraklama yapılan yerler kontrol edilebilir.

Aşağıdaki raporlar sistemden alınabilir.

  • Rota Takibi
  • Hız Alarmı
  • Duraklama Yapılan Yerler ve Bekleme Süreleri
  • Bölge Takibi
  • Kilometre Takibi
  • Hareket ve Durma Raporları
  • Motor Bloke özelliği sayesinde Aracın istendiği anda motorun çalışması durdurula bilinir ( Opsiyonel )
  • Personel tanıma sistemi ile yetkili personelin kullanımına izin verilen aracı kullanması ve bu araca ait her türlü geçmiş kaydın raporlana biliyor olması, daha sonra gelebilecek trafik ceza ve kovuşturmaların hangi personelin sorumluluğunda olduğunun raporlanabilir ve gerektiğinde personelin yetkilerinin sonlandırılması bu sistemde mümkündür.Hakkımızda
Neden İnfocar ?İnfocar Dream
İnfocar Premium
İnfocar Elegance
İnfocar Smart
İnfocar Motobike

IPhone ve Android uugulamasına buradan ulaşabilirsinizHALDIZ İNŞAAT OTOMOTİV ve TİC. A.Ş.
Sanayi Mah. Ömer Türkçakal Bulvarı
No:33 İZMİT/KOCAELİ
Tel: 0850 455 1 455 - 0212 988 1 455
E-Posta: infocar@infocar.com.tr