Araç Takip Sistemi Girişi

Vakit nakitdir
Araçları 7 gün 24 saat sürekli takip ederek iş dışı seyahatleri engeller. İşe başlama ve bitirme zamanlarını raporlar ve iş akışını optimize eder. Sürücülerle, nerede oldukları konusunda yapılan gereksiz telefon görüşmelerini ortadan kaldırır. Böylece iş gücünden önemli oranda tasarruf sağlar ve zaman kazandırır.

Yakıt en büyük gider kalemlerinden biridir.
Araçların iş dışı kullanımının önüne geçerek; rölantide gereksiz yere çalışmalarını, ani hızlanmaları, yavaşlamaları, savrulmaları ve hız yapılmasını kontrol ederek kötü araç kullanımını engeller. Böylece yakıttan önemli oranda tasarruf sağlar

Paranız cebinize kalsın
Araçların kötü kullanımını ve iş dışı seyahatler nedeniyle gereksiz yere fazla km yapılmasını engellenmesinin yanı sıra; özel yazılımlar ile araçların bakım, servis, onarım gibi faaliyetlerini de takip eder. Böylece araçların yıpranma süresini uzatarak bakım ve kullanım maliyetlerinde tasarruf sağlar.


Genel BilgiTüm İnfocar cihazlarından gönderilen bilgiler 7 gün 24 saat hizmet veren Server merkezindeki sunucularındaki veri bankasında toplanır. İnfocar   sunucuları yetki seviyeleri ve güvenlik tanımları dahilinde bu bilgileri kendisine bağlı kullanıcılara internet üzerinden on-line veya geçmişe yönelik olarak aktarır. Tüm cihazlarımız 2 yıl garantilidir, montajının yetkisiz kişilerce yapılması, cihazın darbeye ve suya maruz kalması garanti hizmetlerini yerine getirilmesini engelleye bilir.7/24 Çağrı MerkeziKesintisiz hizmet ve destek için infocar çağrı merkezi 7 gün 24 saat sizinle birlikte olacak. İsterseniz opsiyonel olarak satın alabileceğiniz hizmet paketimiz ile  araçlarınızı biz takip ve kontrol ederek size raporlayabilir ve acil bir durumda anında sizi bilgilendirebiliriz.Opsiyonel Sensörler ve İlave Birimlerİlave olarak satın alabileceğiniz,  araç takip cihazı ile kullanılabilecek opsiyonel sensörler ve ek birimler ile sahip olduğunuz sisteme yeni özellikler ekleyebilirsiniz: Acil Yardım Pedalı ve ButonuAraç içine yerleştirilen bu birimler sayesinde, sürücü acil bir durum ile karşılaştığında bu pedala veya butona basarak merkeze ve ilgili kişilerin cep telefonlarına alarm mesajı gönderebilir.Kapı SensörüKapılara takılan sensör sayesinde kapıların nerede ve ne zaman açılıp kapandığı takip edilebilir, kapı açıldığında veya kapandığında alarm gönderilebilir.
Hakkımızda
Neden İnfocar ?İnfocar Dream
İnfocar Premium
İnfocar Elegance
İnfocar Smart
İnfocar Motobike

IPhone ve Android uugulamasına buradan ulaşabilirsinizHALDIZ İNŞAAT OTOMOTİV ve TİC. A.Ş.
Sanayi Mah. Ömer Türkçakal Bulvarı
No:33 İZMİT/KOCAELİ
Tel: 0850 455 1 455 - 0212 988 1 455
E-Posta: infocar@infocar.com.tr