Araç Takip Sistemi Girişi

Vakit nakitdir
Araçları 7 gün 24 saat sürekli takip ederek iş dışı seyahatleri engeller. İşe başlama ve bitirme zamanlarını raporlar ve iş akışını optimize eder. Sürücülerle, nerede oldukları konusunda yapılan gereksiz telefon görüşmelerini ortadan kaldırır. Böylece iş gücünden önemli oranda tasarruf sağlar ve zaman kazandırır.

Yakıt en büyük gider kalemlerinden biridir.
Araçların iş dışı kullanımının önüne geçerek; rölantide gereksiz yere çalışmalarını, ani hızlanmaları, yavaşlamaları, savrulmaları ve hız yapılmasını kontrol ederek kötü araç kullanımını engeller. Böylece yakıttan önemli oranda tasarruf sağlar

Paranız cebinize kalsın
Araçların kötü kullanımını ve iş dışı seyahatler nedeniyle gereksiz yere fazla km yapılmasını engellenmesinin yanı sıra; özel yazılımlar ile araçların bakım, servis, onarım gibi faaliyetlerini de takip eder. Böylece araçların yıpranma süresini uzatarak bakım ve kullanım maliyetlerinde tasarruf sağlar.


  • Küçük boyutları sayesinde araçta gizli yerlere kolayca yerleştirilebilir.
  •   Entegre Hareket Sensörü (G-Sensör) sayesinde araç kaza yaptığında, izinsiz hareket ettiğinde veya çekici ile çekildiğinde alarm mesajı gönderir.
  • Hatalı GPS sinyalleri nedeniyle yanlış bilgi üretmez.
  •   Değerli motosikletlerimizin başkaları tarafından çalınması , kötü amaçlı alınması , izinsiz kullanılmasını bu sayede engellemiş olursunuz.
  •   Cihazın içindeki batarya sayesinde uzun süre kullanılmasa da cihaz standby  konumuna geçerek batarya tüketimi yapmaz ve motorun aküsünü bitirmez, içindeki G-Sensör hareket algıladığında aktif hale geçer ve konum bildirmeye devam eder.

Ayrıca motosiklet filosu bulunan dağıtım şirketleri motosikletli personelin güzergah dışına çıkıp çıkmadığı bilgisi, trafik kurallarına uyulup uyulmadığını, yakıt tüketimi ile lastik aşınmasını minimum seviyeye çekilmesi sağlana bilinir. Olası trafik kazalarının olma olasılığı azaltılmış olunur.
Hakkımızda
Neden İnfocar ?İnfocar Dream
İnfocar Premium
İnfocar Elegance
İnfocar Smart
İnfocar Motobike

IPhone ve Android uugulamasına buradan ulaşabilirsinizHALDIZ İNŞAAT OTOMOTİV ve TİC. A.Ş.
Sanayi Mah. Ömer Türkçakal Bulvarı
No:33 İZMİT/KOCAELİ
Tel: 0850 455 1 455 - 0212 988 1 455
E-Posta: infocar@infocar.com.tr